The news is by your side.

Hakkında

ZERNEWS’İN KURULUŞU VE GEÇMİŞİ

2015 Eylül ayında kurulan ZERnews, Ortadoğu ve dünya gündemine yönelik konuları araştırarak haber ve makale olarak hizmetinize sunmaktadır. Kısa sürede büyük bir alaka gören ZERnews okuyucu odaklı altyapı geliştirerek, gazetecilik ahlakından taviz vermedi.

2018’in başında kadrosunu yenileyen ZERnews, yazılım, dijital medya, medya ve gazetecilik alanlarına üst düzeyde eğitimi almış Ortadoğu ve Batı dillerine hakim bir ekipten oluşuyor.

UGULAMALARIMIZ:

ZERnews’in Android, IOS, Windows Phone ve diğer platformlar için hazırladığımız uygulamalarını (APP) “ZERnews” diye arama yaparak tablet ve telefonunuza indirebilirsiniz.

ANLAŞMALI KURUMLAR

– Mezopotamya Ajansı

– Reuters
– Doğan Haber Ajansı
– Anadolu Ajansı

ZERNEWS’E ULAŞIN

ZERnews editörleri ve yönetimine ulaşabilmek için zernews.turkce@gmail.com adresini kullanabilirsiniz. Yada sosyal medya üzerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz. Göndereceğiniz mesajlar kısa sürede cevaplanacaktır.

REKLAM VE SPONSORLUK

ZEERnews, sürekli yeni gündemi takip eden 1,5-2 milyonluk bir kitleye hitap ediyor. Bu okuyucu kitlesi sürekli artış gösteriyor. Bu temelde ZERnews’e vereceğiniz reklam veya sponsor desteklerinin geri dönüşümü çok yönlü olacaktır.

ZERnews’e reklam vermek veya sponsor olmak için bu e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz: zernews.turkce@gmail.com