The news is by your side.

Gizlilik Politikası

ZERnews internet sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları tr.ZER.news’e aittir, ajanslardan alınanların ise tüm hakları ilgili ajansa aittir.

ÇEREZ POLİTİKAMIZI OKUMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Yazar makalelerinden yazarlar sorumludur. Yazar makaleleri ZERnews’in görüşünü ve/veya yayın politikasını belirtmeyebilir.

ZERnews internet sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar ZERnews’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haberlerin içeriğinden editörler sorumludur. Yazar makalelerindeki görüş ve yazımlardan yazarlar sorumludur.

ZERnews’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ZERnews’te hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. ©Copyrigth 2015