The news is by your side.

Bir Türk futbolcunun içler acısı hali…

Barcelona’ya uzanan kariyeriyle Türkiye futbolu adına ‘umut olacak’ denen Arda Turan, yaptıklarıyla herkesin nefretini kazanıyor.

Geçtiğimiz gece bir eğlence kulübünde şarkıcı Berkay’ın eşine sarkıntılık yaptığı ve Berkay’a kafa atıp hastanelik ettiği belirtilen Turan yakalama kararıyla emniyette ifade verdi.

Fanatik gazetesi olayla ilgili polis tutanağını yayımladı. Tutanakta, çalışanların zeminde ve fotokopi cihazında isabet ile mermi çekirdeği bulduğu, ancak polise haber verilmediği belirtildi.

Kamera kayıtlarında Arda Turan’ın elinde silah olduğunun görüldüğü aktarılan tutanakta, “Silahın ateş alma anı kamerada tespit edilememiş, olayın gerçekleştiği zeminde yerde bir isabet, fotokopi makinesinde bir adet, ayrıca bir adet mermi çekirdeği olay yeri inceleme ekibi tarafından muhafaza altına alınmıştır” ifadelerine yer verildi.

Benzer Haberler
1 1,157

Tutanağa göre, Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı Utku Kibritçioğlu, “Arda Turan’ın yakalanması, tabancanın bulunması için çalışma yapılmasını, Berkay Şahin’in müşteki eşi Özlem Şahin’in ve Murat Dalkılıç’ın bilgi sahibi olarak ifadelerinin alınması” talimatlarını verdi.

Savcı Kibritçioğlu, hastanenin özel güvenlik amiri Harun Aktay hakkında da “suç bildirmemekten ayrı bir tahikat evrakı hazırlanmasına” karar verdi

“MİDE BULANDIRDIN”

Gazeteci Ahmet Hakan da Arda Turan olayını köşesine taşıdı. Hakan: ““Gizli Kalsın” adlı mekânda şarkıcı Berkay’ın eşine sulanmış. Berkay devreye girdiğinde de… Kafayı basmış şarkıcının burnuna… Sonra da silahını alıp Berkay’ın kaldırıldığı hastaneye gitmiş. “Senin karın olduğunu bilmiyordum abi, al bu silahı vur beni” demiş… Benim buradan çıkardığım sonuç şudur: Arda Turan, Türkiye’nin en karanlık tarafının bir numaralı temsilcisidir! dedi.

NE OLMUŞTU?

Salı gecesi Arda Turan ve Berkay Şahin arasında Emirgan’daki Gizli Kalsın’da yaşanan tartışma sırasında, Turan’ın kafa attığı Berkay Şahin’in burnu kırıldı. Ünlü şarkıcı ve eşi Özlem Şahin özel bir hastaneye gitti. Saatler 05.30’u gösterdiğinde Arda Turan da onların bulunduğu hastaneye giriş yaptı. İddiaya göre ikili arasında tartışma sürerken hastaneye Murat Dalkılıç da geldi. Güvenlik görevlileri, hastaneye gelen kişilerin alkollü olduklarını, ayrıca ünlü futbolcunun belindeki kabarıklığı fark etti ancak Arda Turan onlara hiçbir olumsuzluk yaşanmadığını söyledi. Ne var ki tartışma sırasında silah ateş aldı. Mermi fotokopi makinesinden sekip yere isabet etti. Bunun üzerine Arda Turan hastaneden ayrıldı.

Cevap yazın