Akit Gazetesi açık adres verip hedef gösterdi

Türkiye Haberleri – ZERnews: Türkiye’de Ateizm Derneği, 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı yarın düzenliyor. İktidara yakın yayınları ile bilinen Akit Gazetesi ise söz konusu toplantıyı ve bu toplantıya katılacağını söyleyen moda tasarımcısı Barbaros Şansal’ı açık adres vererek hedef gösterdi.

Odatv’de yer alan habere göre, Akit Gazetesi, Barbaros Şansal için, “Türkiye düşmanlığı ve İslam’a hakaretleri ile kendini pazarlayan vatan haini provokatör” ifadelerini kullandı. Akit Gazetesi, derneğin toplantısını ise açık adres olarak paylaşarak, toplantıyı hedef aldı. Akit Gazetesi’nde yer alan haberde şu ifadeler yer aldı:
“…Ateizm Derneği’nin 6 Olağan Genel Kurul Toplantısının yarın İstanbul’da yapılacağı öğrenildi. Dernekten yapılan açıklamada, toplantının Kadıköy’de bir restoranda gerçekleştirileceği duyurulurken, Türkiye düşmanlığı ve İslam’a hakaretleri ile kendini pazarlayan vatan haini provokatör Barbaros Şansal’ın da üyesi olduğu Ateizm Derneği’nin toplantısına katılacağı öğrenildi.
Faaliyetleri büyük tepki çeken Ateizm Derneği’nin internet sitesinden Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, ‘Derneğimizin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı 30 Eylül 2018 Pazar günü saat 14:00’de İstanbul Kadıköy Agapia Cafe Restaurant’ta (Caferağa Mahallesi, Bahariye Caddesi & Miralay Nazım Sokak No:10, Kadıköy/İstanbul) gerçekleştirilecektir…”
Yorumlar
Yükleniyor...

ZERnews daha iyi kullanıcı deneyimi için çerezler kullanır. ANLADIM Daha fazla oku...